ביובית בראשון לציון

מומחים בשירות ביובית בראשון לציון

ביובית

שירותי ביובית שאיבות ביוב אקספרס בראשון לציון 

 

העיר ראשון לציון היא העיר הרביעית בגודל אוכלוסייתה בישראל. נכון לשנת 2016, על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה בראשון לציון מתגוררים 247,323 תושבים. העיר שבעבר הוגדרה כעיר "שינה" הפכה לעיר אשר פועלים בה בתי עסק רבים, שטחי מסחר והיא מהווה מוקד תעסוקה לתושבים רבים. ככל העיר מיושבת יותר כך גם התשתיות אשר נדרשות לתפקד היטב. תשתיות הביוב בראשון לציון משתדרגות במקביל לכל עבודות התשתיות בעיר , עם זאת ישנן בעיות רבות בביוב על בסיס יומי ובכל מקרה של סתימת ביוב או הצפות חובה לטפל בהן ולהזמין ביובית. 

ביובית בראשון לציון מזמינים כאשר הביוב מוצף או סתום. 

 

צרו קשר לביובית 24 שעות ביממה בראשון לציון : 073-7020527

 

מהי ביובית?

ביובית היא משאית אינסטלציה שתפקידה לתקן תקלות ביוב. על גב המשאית ניצבת מיכלית המשמשת ככלי קיבול לשפכי הביוב הנשאבים על ידי הצינור המחובר לביובית. באמצעות המערכת המותקנת במשאית, הביובית יכולה לפתוח סתימות ביוב קשות באמצעות לחץ מים גבוה, לנקות את קווי הביוב על ידי שטיפת הצנרת ולשאוב הצפות ביוב. לעיתים נדרש גם לבצע צילום קווי ביוב על מנת לאתר את מקור הסתימה את היקף הסתימה.

ביובית בראשון לציון מטפלת בתקלות ביוב הן במגזר העסקי והן במגזר הפרטי.  

 

ביובית בראשון לציון

ניתן להזמין שירותי ביובית בכל שכונות העיר ראשל"צ:

רמב"ם, קרית ראשון, קריית כרמים, רמז, אברמוביץ', הראשונים, נאות שקמה, נאות אשלים, כצנלסון, נווה ים, נווה אליהו, נווה חוף, נחלת יהודה, קרית גנים, שער הים, קדמת ראשון, רביבים, השומר, נוה הדרים, קרית חתני פרס נובל, מישור הנוף, נעורים, כלניות, נווה הלל, נווה דקלים, שיכוני המזרח, מב"ת מערב, בנות חיל, מב"ת צפון, וביישובים והמושבים הסמוכים לראשל"צ. 

 

אנו מעניקים שירותי ביובית בראשון לציון  24 שעות ביממה. הצוותים ומשאיות הביובית שלנו שלנו עומדים לרשותכם ולשירותכם.

התקשרו להצעת מחיר: 073-7020527

שתף

שירות ביובית