ביובית בתל אביב

מקצוענים בשירותי ביובית בעיר תל אביב

שירותי ביובית שאיבות ביוב אקספרס בת"א במחירים הכי טובים בשוק. 

תל אביב היא העיר המרכזית באזור גוש דן והשנייה בגודל אוכלוסייתה. על פי הנתונים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה נכון לשנת 2016 מתגוררים בתל אביב-יפו 438,818 בני אדם! תל אביב בנויה משכונות שכונות מיושבות ולכן לא אחת עולות בה בעיות בתשתיות הביוב. בשל היותה אחת הערים הותיקות בישראל, ברחובות מסויימים בתל אביב תשתיות הביוב עדיין ישנות מאד וגורמות לבעיות רבות. בשנים האחרונות פועלת עיריית תל אביב למען שיקום וחידוש התשתיות הציבוריות, אך יחד עם זאת ברבים מהבתים עצמם עדיין מדובר בתשתיות הסובלות מבעיות ביוב קשות. 

לטיפול בבעיות ביוב יש להזמין ביובית בתל אביב המתמחה בפתיחת סתימות ביוב, שאיבת ביוב או שאיבת הצפות. כיוון שבתל אביב פועלים עשרות בתי עסק ביחוד רשתות מזון ומסעדות הנדרשות להציב מתקן מפריד שומנים, מומלץ לשכור שירותי ביובית אחת לכמה חודשים לניקוי בורות הביוב. 

 

מתי מזמינים ביובית?

בכל מצב בו אינסטלטור לא יכול לפתור את בעיית הביוב זה הזמן להזמין משאית ביובית. במצבים בהם יש סתימה בביוב או הצפה בביוב, ביובית פותרת את התקלה.

מוזמנים להזמין ביובית בתל אביב במצבים הבאים:

  • פתיחת סתימות ביוב
  • שאיבת ביוב
  • שאיבת הצפות
  • ניקוי קווי ביוב
  • שטיפת קווי ביוב
  • שאיבת בורות שומן
  • שאיבת בורות ספיגה
  • שאיבת הצפות בחניונים או במקומות שהגישה אליהם מוגבלת. 

צרו קשר לביובית 24 שעות ביממה בתל אביב: 073-7020527

ביובית

היכן פועלת ביובית בתל אביב

ניתן להזמין שירות ביובית בעיר תל אביב לכל חלקי העיר. אנו מגיעים לכל השכונות בתל אביב ומעניקים שירותים לאנשים פרטיים ועסקים. במקומות אשר הגישה אליהן מוגבלת בעיר אנו ממליצים להזמין ביובית נמוכה. זאת אומרת ביובית קטנה אשר מסוגלת להיכנס למקומות כמו חניונים בעלי תקרה נמוכה ולמקומות נוספים בהם ישנו מעבר קטן. טיפול בסתימות בביוב ובהצפות ביוב יכולות להתבצע בתל אביב בכל מקום בבניין החל מביוב במרתף ביוב על גג בתל אביב, ביוב של בניין דירות משותף, ביוב בבתים פרטיים או ביוב בבתי עסק ומפעלים.

 

אנו מעניקים שירותי ביובית בתל אביב  24 שעות ביממה. הצוותים המיומנים שלנו עומדים לרשותכם ולשירותכם.

התקשרו להצעת מחיר: 073-7020527

 

שתף

שירות ביובית