מחיר ביובית

מחיר מומלץ להזמנת ביובית במקרים של סתימות ביוב, שאיבות ביוב, שאיבת הצפות, שאיבת בורות ביוב ועוד.

מחיר שירות ביובית

משאית ביובית מבצעת עבודות שונות באמצעות טכנולוגיה ופיתוח מקדם לשאיבת ביוב וניקוי קווי ביוב ופעולות נוספות הפותרות או מיישמות פתרונות ביוב מתקדמים. ברשותינו שורה של משאיות ביובית, מעל אלפי טיפולים בתקלות, סתימות ביוב, שאיבות ביוב ותקלות מורכבות בתשתית הביוב. הצוות שלנו ישמח לתת לכם מענה מהיר והצעת מחיר משתלמת לשירות ביובית מקצועי ויסודי.

מחיר ביובית

מחיר ביובית משתנה בהתאם לאופי העבודה וסוג בעיית הביוב. כל פעולה מתומחרת באופן שונה על ידי חברות הביובית כמו בכל עבודה הקשורה לתחזוקת בתים ובניינים.
 

באילו מקרים מזמינים ביובית

ביובית מזמינים בכמה מקרים שהמשותף להם הוא טיפול וניקוי תשתית הביוב.

  • במקרים של הצפת ביוב
  • במקרים של סתימה בביוב
  • במקרים בהם יש לבצע שטיפה וניקוי של קווי הביוב.
  • במערכות ביוב מיושנות המבוססות על בורות ספיגה או בורות רקב יש להזמין ביובית אחת לכמה חודשים על מנת לרוקן את בורות הרקב.
  • במפעלים, מוסכים ובמסעדות הנדרשים להתקין מפריד שומנים, יש להזמין ביובית אחת לכמה חודשים על מנת לרוקן את בורות השומן.

לכל אחת מהפעולות אשר מבצעת הביובית ישנו מחירון שונה ולעיתים נדרשות כמה פעולות על מנת להשלים את הטיפול בתשתית הביוב.

קבלו הצעת מחיר מהירה לשירות ביובית 24/7- 073-7020527

 

איך נקבע מחיר ביובית

מחיר ביובית נקבע על פי אופי העבודה הנדרשת, המרחק והזמן הנדרש לביצוע העבודה. לעיתים נדרשים כמה אנשי צוות לביצוע העבודה וגם זה עשוי להשפיע על המחיר. במקרים שהתקלה מורכבת נדרשות פעולות נוספות ויש לבדוק האם יש לבצע שטיפת קווי הביוב לאחר שאיבת ביוב או שמא יש לבצע צילום קווי ביוב זקוקים לביובית? צרו עימנו קשר להצעת מחיר .

 

איפה פועלת ביובית

חברות ביובית עובדות ברחבי הארץ. כל חברה מגדירה את איזור הפעילות שלה. אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר להצעת מחיר לשירות ביובית ברחבי הארץ. לרבות ביובית בתל אביב, ביובית בהרצליה, ביובית ברעננה, ביובית ברמת גן, ביובית בחולון ועוד.

 

כמה עולה ביובית

כאמור מחיר ביובית תלוי בכמות העבודה, הזמן והפעולות שיש לנקוט. במקרים של שאיבות ביוב או סתימות ביוב נדרש ברוב המקרים לבצע גם צילום קווי ביוב על מנת לאתר את מקור הבעיה. לאחר מכן מומלץ לבצע ניקוי ושטיפת קווי הביוב. תוספות אילו מייקרות את המחיר. מחיר הבסיס להזמנת ביובית הוא סביב 450 ₪  עבודות ביובית יכולות להגיע ל-1000 ש"ח בהתאם למורכבות הקריאה. 

 

הצעת מחיר לביובית.

צרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר מהירה. הצוות שלנו מתמחה בשאיבת ביוב, פתיחת סתימות ביוב, צילום קווי ביוב, שטיפת קווי ביוב, שאיבת בורות רקב ובורות ספיגה ועוד. אנו מציעים נסיון וותק של שנים, מומחיות ומקצועיות מעל הכל.

 

הצעת מחיר במקרים מיוחדים- ביובית חירום / ביובית לילה

הצוות שלנו זמין 24 שעות. במקרים של ביובית חירום (אחרי 19:00 בערב ועד השעות הקטנות), יקבע מחיר מיוחד של ביובית חירום שהוא יקר יותר משעות הפעילות הקבועות שלנו. עם זאת אנו מבטיחים הצעת מחיר הכי טובה שתוכלו לקבל בשעות הללו.

 

מחיר ביובית לתחזוק קבוע ושוטף של מערכת הביוב

מערכות הביוב בישראל בחלקן עדיין מיושנות  ומושתתות על בורות ספיגה ובורות רקב. את בורות הספיגה והרקב יש לשאוב תכופות. מומלץ אחת לכמה חודשים. ישנה חשיבות לריקון הבורות הן בפן הבריאותי סביבתי והן בפן מניעתי. אי טיפול ותחזוק של בורות ספיגה יכול לגרום לזיהום סביבתי ומפגע בריאותי. על מנת למנוע את המפגעים ולמנוע סתימות ביוב ותקלות אחרות,יש לתחזק באופן קבוע את בורות הביוב. גם את בורות השומן יש לתחזק באופן קבוע. בורות שומן נמצאים בעיקר בשטחי מסעדות, מוסכים ומפעלים אשר מייצרים שמנים ושומנים באופן שוטף. באמצעות מתקן מפריד שומנים, מופרדים מי השפכים מהשומנים. השמנים נספגים בבורות השומן והביובית אחראית לרוקן את הבורות ולהעביר את הפסולת לאתרים מורשים. לטיפול קבוע ותחזוק של בורות הביוב צרו עימנו קשר להצעת מחיר משתלמת!


מבצעים בשנת 2020 לשירות ביובית

התעדכנו במחירון שלנו לשנת 2020. מחירים מיוחדים ומבצעים לתחזוק שוטף של מערכת הביוב. 

קבלו הצעת מחיר מהירה לשירות ביובית 24/7- 073-7020527

שתף

שירות ביובית