מפריד שומנים

הכל על מתקן מפריד שומנים, התקנות המחייבות להציב מתקן מפריד שומנים ושאיבת בורות הרקב באמצעות ביובית

אחת מהפעולות שביובית מבצעת היא שאיבת בורות שומן  ובורות רקב ופינוי השמנים ושפכים לאתר מורשה.
 

מפריד שומנים


בתי עסק כגון מסעדות, בתי מלון, מוסכים וכל בית עסק אשר מייצר פסולת מחויבים להתקין מפריד שומנים על פי תקנות משרד הבריאות ובהתאם לנהלים. כל בית עסק נדרש להתקין מתקן בנפח אחר בהתאם לנפח הפסולת אשר עתידה להיווצר בבית העסק.  
 

למשל, על פי חוק תקנות רישוי עסקים (תנאי תברואה נאותים לבתי אוכל), התשמ"ג-1983 בפרק המתייחס למי שתייה, מי שפכים ופסולת מים מצוין כי יש להתקין מתקן מפריד שומן בהתאם להוראות המנהל. וכל שפך שאינו מוזרם למערכת הביוב הציבורית יסולק מבלי לגרום נזק או לפגוע בבריאות ואיכות הסביבה.


כיצד פועל מפריד השומנים

מתקן מפריד השומנים ניצב בקצהו של הביוב והוא מפריד בין הפסולת, השמנים והדלקים ומזרים אותם לבור הרקב. מי השפכים הנקיים זורמים למערכת הביוב הציבורית. את מתקן מפריד השומנים חייב כל בית עסק להתקין בתוך האדמה ולרוקן אותו פעם ב-3 חודשים לכל הפחות. כל מחלקת רישוי עסקים עירונית דורשת להציג את המתקן ולאשר את פינוי השפכים באתר המאושר לכך בלבד.

 

את שאיבת בור השומן מבצעות חברות ביובית מורשות באמצעות משאית ביובית השואבת את השמנים למיכלית הקיבול ומעבירה אותם לאתר מורשה. חשוב להקפיד לעבוד עם חברה אשר מפנה את הפסולת רק לאתרים מורשים. 
 


 

ברשותינו מספר משאיות ביובית לשאיבת בורות שומן. התקשרו והזמינו ביובית : 073-7843103
 

ביובית היא משאית המבצעת פעולות אינסטלציה מורכבות באמצעות טכנולוגיה מתקדמת. הביובית מורכבת ממיכלית עם משאבת ואקום ומיכל שטיפה בלחץ מים גבוה הממוקמים על גב המשאית. ביובית יודעת לבצע פעולות כגוןשאיבת ביוב, שאיבת הצפות, ניקוי ושטיפת קווי ביוב, פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה, שאיבת בורות שומן, בורות רקב, בורות ספיגה. 
 


צפו בשאיבת בור שומן:


 

* מתקן מפריד שומנים * הפרדת שומנים * שאיבת שמנים ממוסכים * שאיבת שמנים מסעדות *


 

הזמינו ביובית שאיבת ביוב אקספרס כעת!

לקבלת שירות והצעת מחיר התקשרו למספר המופיע בראש האתר או שלחו לנו מייל באמצעות הטופס בתחתית העמוד ומשאית הביובית שלנו כבר בדרך אליכם. השירות ניתן 24 שעות ביממה גם למקרי חירום דחופים.

שתף

שירות ביובית