שטיפת קווי ביוב במרכז

שטיפת קווי ביוב במרכז על ידי מומחי ביובית

מדוע חשוב לבצע שטיפת קווי ביוב 

צנרת הביוב חשופה לסתימות חוזרות ונשנות בעקבות גורמים שונים. צנרת ביתית עשויה להיסתם מפסולת המושלכת לכיור או מגבונים לחים הנזרקים לאסלה ונותרים בצנרת. הצטברות הפסולת גורמת לסתימות קשות ולנזק לצנרת. לכן מומלץ מעת לעת לבצע שטיפת קווי ביוב שימנעו נזק עתידי לצנרת העלול לעלות גם בהחלפת הצנרת כולה. באזור המרכז קיימת צנרת ישנה שאינה מתוחזקת ויש לדאוג לניקוי הצנרת ושטיפה של קווי הביוב. 

 

איך מבצעים שטיפת קווי ביוב

שטיפת קווי ביוב מבוצעת על ידי ביובית ובאמצעות לחץ מים גבוה. לחץ המים מופעל לאורך הצנרת ופותח את הסתימה. לעיתים נדרש טרם השטיפה לבצע צילום קווי ביוב על מנת לזהות את מיקום וגודל הסתימה. לאחר שטיפת הצנרת 

 

מתי מבצעים שטיפת קווי ביוב

  • תחזוקה קבועה- מומלץ לבצע שטיפת קווי ביוב כפעולה מונעת כל כמה חודשים. תחזוקת הצנרת חשובה על מנת לשמור על תקינותה ועל זרימה חלקה של הביוב אל מי השפכים. 
  • סתימת ביוב- במקרה של סתימת ביוב יש לבצע שטיפת קווי ביוב. סתימה כאמור יכולה להיגרם מפסולת המושלכת לביוב, משורשים הצומחים וסותמים את הצנרת או משומנים קשים המצטברים בקווי הביוב.
  • הצפה בביוב - ביובית מבצעת שאיבת ביוב במקרים של הצפות. לאחר טיפול בהצפת ביוב מומלץ לבצע ניקוי וחיטוי קווי הביוב.​​

היכן מבצעים שטיפת קווי ביוב במרכז

באזור המרכז במקומות בהם הביוב סתום או מוצף יש לבצע שטיפת קווי ביוב. בערים במרכז כמו: תל אביב, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, בת ים, חולון, ראשון לציון, ראש השעין, יהוד, גבעת שמואל, קרית אונו ועוד. 

 

הזמינו ביובית לשטיפת קווי ביוב במרכז. צרו עימנו קשר 24 שעות ביממה: 073-7020527

 

שתף

שירות ביובית