שטיפת קווי ביוב בשפלה

שטיפת קווי ביוב על ידי מומחי ביובית

שטיפת קווי ביוב

 

מדוע חשוב לבצע שטיפת קווי ביוב 

צנרת הביוב חשופה לסתימות חוזרות ונשנות בעקבות גורמים שונים. צנרת ביתית עשויה להיסתם מפסולת המושלכת לכיור או מגבונים לחים הנזרקים לאסלה ונותרים בצנרת. הצטברות הפסולת גורמת לסתימות קשות ולנזק לצנרת. לכן מומלץ מעת לעת לבצע שטיפת קווי ביוב שימנעו נזק עתידי לצנרת העלול לעלות גם בהחלפת הצנרת כולה. באזור השפלה קיימת צנרת ישנה שאינה מתוחזקת ויש לדאוג לניקוי הצנרת ושטיפה של קווי הביוב. 

 

איך מבצעים שטיפת קווי ביוב

שטיפת קווי ביוב מבוצעת על ידי ביובית ובאמצעות לחץ מים גבוה. לחץ המים מופעל לאורך הצנרת ופותח את הסתימה. לעיתים נדרש טרם השטיפה לבצע צילום קווי ביוב על מנת לזהות את מיקום וגודל הסתימה. לאחר שטיפת הצנרת 

 

מתי מבצעים שטיפת קווי ביוב

  • תחזוקה קבועה- מומלץ לבצע שטיפת קווי ביוב כפעולה מונעת כל כמה חודשים. תחזוקת הצנרת חשובה על מנת לשמור על תקינותה ועל זרימה חלקה של הביוב אל מי השפכים. 
  • סתימת ביוב- במקרה של סתימת ביוב יש לבצע שטיפת קווי ביוב. סתימה כאמור יכולה להיגרם מפסולת המושלכת לביוב, משורשים הצומחים וסותמים את הצנרת או משומנים קשים המצטברים בקווי הביוב.
  • הצפה בביוב - ביובית מבצעת שאיבת ביוב במקרים של הצפות. לאחר טיפול בהצפת ביוב מומלץ לבצע ניקוי וחיטוי קווי הביוב.

היכן מבצעים שטיפת קווי ביוב בשפלה

באזור השפלה במקומות בהם הביוב סתום או מוצף יש לבצע שטיפת קווי ביוב. בערים בשפלה כמו: רחובות, גדרה, יבנה, נס ציונה, מזכרת בתיה, גן יבנה, אשדוד ועוד. 

 

הזמינו ביובית לשטיפת קווי ביוב בשפלה. צרו עימנו קשר 24 שעות ביממה: 073-7020527

 

שתף

שירות ביובית