שטיפת קווי ביוב בשרון

שטיפת קווי ביוב במרכז על ידי מומחי ביובית

שטיפת קווי ביוב

שטיפת קווי ביוב בשרון- מדוע זה חשוב

את צנרת הביוב חשוב לתחזק. אנשים רבים מזעיקים ביובית כאשר יש מצב sos והביוב מוצף או סתום. את המצב הזה ניתן למנוע באמצעות ניקוי הצנרת פעם בכמה חודשים. לא ניתן למנוע לחלוטין סתימות בביוב. לעיתים נגרמת סתימה בצנרת בעקבות שורשי עץ שגדלו בתוכה ולרוב סתימות בביוב נגרמות מפסולת קשה המגיעה לצנרת. באמצעות שטיפת קווי ביוב ניתן לפתוח את הסתימה ולמנוע נזק לצנרת. ניתן להזמין ביובית לשטיפת קווי ביוב בשרון 24 שעות ביממה. צרו קשר בטלפון או בטופס ותקבלו הצעה מיידית.   

 

איך מבצעים שטיפת קווי ביוב

שטיפת קווי ביוב מבוצעת על ידי משאית ביוב המתמחה בשאיבת ביוב ובשאיבת הצפות. שטיפת הצנרת מבוצעת באמצעות לחץ מים גבוה. לחץ המים מופעל לאורך הצנרת ופותח את הסתימה. לעיתים נדרש טרם השטיפה לבצע צילום קווי ביוב על מנת לזהות את מיקום וגודל הסתימה. 

 

מתי מבצעים שטיפת קווי ביוב

  • תחזוקה קבועה- מומלץ לבצע שטיפת קווי ביוב כפעולה מונעת כל כמה חודשים. תחזוקת הצנרת חשובה על מנת לשמור על תקינותה ועל זרימה חלקה של הביוב אל מי השפכים. 
  • סתימת ביוב- במקרה של סתימת ביוב יש לבצע שטיפת קווי ביוב. סתימה כאמור יכולה להיגרם מפסולת המושלכת לביוב, משורשים הצומחים וסותמים את הצנרת או משומנים קשים המצטברים בקווי הביוב.
  • הצפה בביוב - ביובית מבצעת שאיבת ביוב במקרים של הצפות. לאחר טיפול בהצפת ביוב מומלץ לבצע ניקוי וחיטוי קווי הביוב.​​

היכן מבצעים שטיפת קווי ביוב בשרון

באזור השרון במקומות בהם הביוב סתום או מוצף יש לבצע שטיפת קווי ביוב. בערים בשרון כמו: הרצליה, כפר סבא, נתניה, רמת השרון, הוד השרון, רעננה, הכפר הירוק, כפר יונה, קיסריה, כפר ויתקין ועוד. 

 

הזמינו ביובית לשטיפת קווי ביוב בשרון. צרו עימנו קשר 24 שעות ביממה: 073-7020527

שתף

שירות ביובית